@toparkft

Kedves Látogató!

Weboldalunk frissítés alatt áll, kérjük szíves türelmét!

Keressük műszaki előkészítés vezető kollégánkat!

Amiben számítunk Rád:

  • projektvezető műszaki adminisztratív támogatása
  • kivitelezési munkák költségvetésének készítése
  • közreműködés szakmai kivitelezés során
  • egyéb dokumentációs feladatok

Munkaviszony: határozatlan

Munkabér: megegyezés szerint

Fényképes önéletrajzod a megadott elérhetőségen várjuk.

Főbb feladatok, munkák:

  • a projektvezető műszaki adminisztratív támogatása
  • a kivitelezési munkák költségvetésének készítése
  • a kivitelezési munkákhoz kapcsolódó árajánlatok készítése, nyomon követése
  • az elnyert/elutasított projekt dokumentálása
  • közreműködés a szakmai kivitelezés során
  • a műszaki kiviteli tervek szakmai ellenőrzése
  • műszaki alternatívák, észrevételek kidolgozása
  • projektek műszaki dokumentációjának nyomon követése

Várjuk jelentkezésed, amennyiben:

  • műszaki előkészítői területen van legalább 2 éves szakmai gyakorlatod
  • felsőfokú építőipari végzettséged, vagy műszaki technikusi végzettséged van
  • jó a kommunikációd szóban és írásban egyaránt
  • CAD programok ismerete
  • rendelkezel B kategóriás jogosítvánnyal
  • szakmai igényesség és precizitás jellemez
  • jó munkabíró és problémamegoldó képességgel rendelkezel
  • rugalmas és terhelhető személyiség vagy
  • vállalod, hogy külső helyszíneken is képviseled a céget
  • ha nincs tériszonyod (biztonságosan közlekedsz a tetőn megfelelő biztonsági intézkedések mellett)

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • kiskunhalasi lakhely
  • vezetői tapasztalat

Amit kínálunk:

  • stabil munkahelyet egy dinamikusan fejlődő, lendületes, kreatív, pozitív gondolkodású vállalatnál
  • versenyképes, teljesítményorientált juttatási csomagot
  • barátságos, támogató légkört
  • 8 órás bejelentett munkaviszonyt

Állás, munka területe(i):

  • Építőipar
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:
6400 Kiskunhalas, Jókai utca 68.

Egyéb juttatások:
éves bónusz /mozgó bér, céges autó, mobiltelefon

Fényképes önéletrajzzal és motivációs levéllel

E-mail: iroda@top-ar.hu

Telefon: + 36 20 568 2286